Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Firma BIBUS SES recruteaza INGINER SISTEME HIDRAULICE in TIMISOARA, cu responsabilitati in:
- realizarea de proiecte hidraulice complete pe baza solicitarilor clientilor
- coordonarea echipei desemnate pt realizarea proiectelor hidraulice in lucru
- asistenta in domeniul hidraulic
- tratarea tehnica si comerciala a cererilor pe domeniul sistemelor hidraulice si similare
- realizarea de deplasari si vizite la clienti

- oferirea de consultanta tehnica clientilor

- urmarirea cererilor clientilor pana la ofertarea acestora si obtinerea feed-back-ului la oferta

Cerinte

- Studii superioare tehnice in domeniu hidraulic
- Experienta in domeniu
- Cunoasterea softurilor dedicate de proiectare
- Notiuni de hidraulica
- Abilitati de analiza, organizare, responsabilitate, flexibilitate in gandire
- capacitate tehnica de asimilare a produselor
- limba engleza (avansat), a doua limba straina constituie un avantaj
- dinamic, motivat, implicat, cu bune abilitati de comunicare si negociere
- carnet de conducere, categoria B
- Referinte de la angajatori

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru tanar si dinamic
- trainig-uri in tara si strainatate
- laptop, telefon

  • Interviu online
  • Ce softuri de proiectare cunoasteti?
  • Care este experienta Dvs in proiectare hidraulica si sisteme hidraulice?