Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1300 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Instalarea si mentenanta sistemelor de securitate (supraveghere video, control-acces, antiefractie, anti-incendiu)
  • Instalarea si configurarea retelelor de comunicatii si cablare structurata (proiectare si realizare trasee de cablaj)
  • Intocmeste evidente si raporte specifice postului (evidenta pentru echipamentele pentru care executa servicii de mentenanta periodica, rapoarte de interventie)

 Cunostinte teoretice si abilitati practice necesare:

  • Cunostinte tehnice avansate de instalare si configurare echipamente video analogice si IP,  echipamente de alarmare antiefractie si anti-incendiu, echipamente pentru control-access;
  • Cunostinte tehnice avansate de instalare si configurare echipamente de comunicatii si networking;
  • Experienta practica in proiectare si realizare de trasee de cablare structurata;
  • atitudine orientata pe rezolvarea problemelor;
  • bun management al resurselor (personal, echipamente, timp);

 Cerinte minime:

  • Studii superioare preferabil tehnice
  • Experienta relevanta de minim 3 ani in domeniul tehnic (instalari, service, mentenanta) pe Sisteme de Securitate sau Instalatii electrice sau Retele de comunicatii;
  • Usurinta in utilizarea aplicatiilor Microsoft Office. (Word, Outlook, Excel)

  • Certificari tehnice sau atestate profesionale pentru oricare din zonele: sisteme de securitate sau retelistica sau instalatii electrice;

 Beneficii:

  • Salariu fix motivant
  • Bonusuri trimestriale pentru depasirea obiectivelor din lucrarile prestate
  • Abonament servicii medicale
  • Pregatire si dezvoltare profesionala intr-o echipa matura cu peste 18 ani de experienta
  • Dotari post specifice activitatii: notebook, telefon mobil, echipamente si scule pentru activitatea de teren, echipamente de protectia muncii, autoturism de serviciu pentru deplasarile pe teren.

 Pachetul detaliat de beneficii va fi prezentat fiecarui candidat selectat pentru interviului.