Inginer service masini-unelte CNC

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Gilău

Se recruteaza si din

Brașov

Ca urmare a cresterii volumului de vanzari dorim să ne extindem echipa de service.

Candidatul ideal:
Studii superioare tehnice (preferabil electronica, roboti industriali, masini-unelte);

Experienta de minim 5 ani in domeniul servisarii masinilor-unelte;
Cunostinte de operare PC;
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;

Cunostinte elementare de mecanica;
Experienta in operarea si programarea masinilor-unelte CNC constituie un avantaj;
Abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra în echipă, profesionalism, responsabilitate in relatiile cu clientii;
Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

Efectueaza diagnoze la masinile-unelte cu comanda numerica din punct de vedere electric si electronic;

Depaneaza defecte electronice si electrice;
Instaleaza si pune in functiune masini-unelte;

Inlocuieste componente electrice, electronice si efectueaza reglajele necesare;

Ofera clientilor informatii tehnice, de service cu privire la defectele apărute.

Beneficii:

Pachet salariu atractiv inclusiv tichete de masa;
Telefon mobil, laptop, masina de serviciu;

Participare la sesiuni periodice de training;

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist.

Asteptam CV-urile Dvs. in limba engleza.

Pentru mai multe informatii privind compania noastra, va rugam sa accesati site-ul nostru.

Va multumim.