Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

MidaSoft isi mareste echipa de suport tehnic si cauta un nou coleg  .

Ce ne dorim:

- studii tehnice - medii / superioare;
- Experienta profesionala de minim 3 ani  pe un post similar  - instalare, configurare, diagnosticare si remediere echipamente ,  on site si on premise, in principal   imprimante/multifunctionale/copiatoaredar dar si  PC-uri/laptop-uri, router-e/switch-uri, etc

- abilitati de relationare cu utilizatorii

- deschis procesului de invatare si noutatilor in domeniu
- Limba engleza nivel mediu,
- Permis auto categoria B.

Responsabilitati:

 - diagnosticare si remediere echipamente
-  efectueaza mentenantele periodice programate

-  se preocupa in permanenta de rezolvarea incidentelor corect si la timp

-  participa la training-urile tehnice oferite de companie

Ce oferim

 - un mediu de lucru prietenos si provocator

 - bonuri de masa si alte beneficii extra-salariale

 - masina de serviciu pentru deplasari

 - pachet salarial motivant

  • Interviu online
  • Va rugam sa detaliati experienta dvs in diagnosticarea si depanarea echipamentelor de printare.
  • Va rugam sa detaliati certificarile detinute.