Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului:

  • Suport tehnic si stiintific in vederea participarii la licitatii in SEAP.
  • Suport tehnic, comercial si consultanta de specialitate oferite colegilor din departamentul de vanzari.
  • Asigurarea activitatii de instalare, punere in functiune si instruire personal medical;
  • Mentenanta si servisarea aparaturii medicale.
  • Realizarea service-ului aparaturii medicale din portofoliul firmei (punere in functiune, reparatii ale echipamentelor, calibrari si verificari periodice).
  • Mentinerea unei bune relatii cu toti furnizorii de aparatura medicala.

Cerinte:

  • Permis de conducere – categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasari interne/externe.
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat.
  • Cunoasterea limbii engleze.
  • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

Oferta:

  • Prime in functie de performante si evaluarile anuale.
  • Mediu de lucru dinamic.
  • Cursuri de instruire si perfectionare la producatorii externi si interni.
  • Masina, laptop, telefon.