Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Descrierea jobului

Realizeaza activitati de instalare/configurare/testare/implementare on site pentru solutiile tehnice hardware si software

Realizeaza activitati de suport post implementare on site sau remote, pentru solutiile tehnice hardware si software implementate la clientii companiei

Genereaza rapoarte saptamanale si lunare cu privire la activitatea departamentului

Trebuie sa creeze o relatie directa si de durata cu clientii
Trebuie sa ofere consiliere si sa raspunda solicitarilor clientilor

Promoveaza produsele si serviciile companiei

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare

Abilitati electronice si mecanice excelente

Experienta in reparatii echipamente medicale sau alte tipuri de echipamente reprezinta un avantaj

Un bun organizator si o fire proactiva

Acorda o atenție deosebită detaliilor

Disponibilitate pentru deplasari

Permis categoria B

Beneficii

Salariu atractiv

Masina de serviciu

Telefon

Laptop

Team Building-uri periodice