Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Măgurele

Se recruteaza si din

București

INGINER SERVICE

DESCRIEREA POSTULUI:

Se solicita experienta:

  • In lucrari de punere in functiune si realizarea de verificari tehnice la instalatii radiologice
  • In lucrari de interventie si reparatie conform contractelor de servisare sau la cererea clientilor pe diferite echipamente industriale sau radiologice
  • Montarea si demontarea de echipamente
  • Intocmirea de documentatii tehnice
  • Intocmirea de rapoarte de activitate si devize
  • Deplasari in tara minim 50% din programul de lucru pentru lucrarile de service , experienta condus
  • Munca individual sau in echipa in functie de caz
  • Mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE:
- Studii superioare tehnice (Facultatea de Electronica, Electrotehnica).
- Abilitati tehnice (electronica, electrica, mecanica, cunostinte software)
- Permis auto cat. B (experienta sofat)
- Disponibilitate deplasari in tara minim 50% din timp
- Calculator (programe tehnice - ex: AUTOCAD)
- Referinte si migratie profesionala redusa
- Experiență proiectare și implementare de soluții tehnice
- Limbi străine: engleză nivel mediu

PACHET SALARIAL:

- Salariu motivant

- Masina de serviciu

- Laptop, telefon

- Bonuri de masa

- Diurna  deplasari

- Scolarizare producatori (strainatate)

- Scolarizare in domeniu (in tara)

- Asigurare medicala Medlife

  • Interviu online
  • Puteti afirma ca aveti o experienta de minim 5 ani in service industrial?
  • Dispuneti de cunostiinte aprofundate de electronica, electrica si mecanica pe care le-ai aplicat deja in munca dvs. de service?
  • Aveti experienta de conducere a automobilului ?
  • Sunteti dispus sa faceti delegatii in tara 50% din timp?
  • Care a fost cea mai dificila lucrare de service / reparatie/ instalare pe care ati realizat-o?