Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Clientul nostru este o societate cu 100% capital privat, avand ca domeniu principal de activitate servicii de consultanta tehnica, implementare sisteme si service in domeniul ingineriei, filtrarii, separarii, purificarii si tratarii apei cu aplicatii specifice in industria farmaceutica, alimentara si a bauturilor, chimica si petrochimica, energetica si constructoare de masini, industria tratarii apelor si nu in ultimul rand industria aeronautica.

Scopul principal al postului: Punerea in functiune, diagnosticarea si repararea echipamentelor si utilajelor implementate.

Profilul candidatului
• Absolvent studii superioare tehnice;
• Experienta in domeniul mecanica - hidraulica, in principal, si secundar chimie, electrica
• Abilitati de comunicare si negociere;
• Disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu;
• Permis auto categoria B;
• Cunoasterea foarte buna a limbii engleze;
• Reprezinta avantaj experienta in lucrul cu sisteme si utilaje in domeniul ingineriei, filtrarii
separarii, purificarii si tratarii apei.

Responsabilitati
• Instruirea ulilizatorilor privind modul de functionare a echipamentelor;
• Identificarea eventualelor defectiuni si diagnosticarea acestora;
• Intocmirea devizelor de reparatie, inclusiv a necesarului de materiale;
• Repararea efectiva a defectiunilor intervenite prin deplasarea la locatia unde echipamentele se
afla montate;
• Ofera asistenta si suport utilizatorilor;
• Se informeaza permanent asupra modului de functionare a echipamentelor, fiind mereu la
curent cu noutatile privind echipamentele.

Oferta noastra
• Un loc de munca sigur, o specializare de viitor, venituri conforme performantelor;
• Atmosfera de lucru profesionista;
• Scolarizare (in tara si in strainatate).