Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Studii superioare profil Tehnic (Automatica, Mecatronica, Roboti industriali);
  • Limba Engleza nivel avansat, limba franceza constituie un avantaj;
  • Experienta  de minimum 2-3 ani in domeniul roboticii (ABB, KUKA,FANUC);
  • Constituie un avantaj cunostinte Software Robcad si Process Simulate;
  • Proactivitate;
  • Initiativa si abilitati de organizare;
  • Capacitate de analiza si asimilare;
  • Disponibilitate pentru deplasari in strainatate;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Programarea robotilor (ABB,KUKA,FANUC);
  • Activitati de cercetare pentru cresterea performantelor robotilor;
  • Punerea in functiune a liniilor automate de productie din industria Aerospace&Automotive (Commissioning & Start-up);
  • Suport tehnic pentru liniile de productie puse in functiune;
  • Servicii AfterSales &Customer training;
  • Deplasari in tara si in strainatate.

Beneficii

  • Salariu negociabil;
  • Diurna in cazul deplasarilor in strainatate;
  • Ore suplimentare platite;