Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea; Arad; Timișoara

INGINER/REPREZENTANT VANZARI-Materiale electrice

Descrierea postului:
- gestioneaza clientii din aria de responsabilitate arondati de catre coordonatorul de vanzari;
- asigura promovarea produselor companiei;
- ofera suport tehnic-comercial pentru clientii din portofoliu;
- mentine si dezvolta relatia cu clientii prin telefon sau e-mail;
- indeplineste obiectivele de vanzari si incasari pentru clientii alocati;
- asigura cresterea portofoliului de clienti, prin cresterea numarului acestora si a volumului de vanzari pe canale de vanzare - instalatori, etc.

Cerinte

- absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Automatizari, Electrotehnica, Energetica, Instalatii-electrice);
- experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara;
- persoană dinamică, cu aptitudini de comunicare;
- disponibil la program prelungit ;
- cunoştinţe operare PC nivel avansat;
- experienţă în domeniul materialelor electrice;
- abilităţi de analiză şi planificare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant;
- masina, telefon, laptop;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala