Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

650 - 800 €

Descrierea postului:

Aceasta pozitie este responsabila de punerea in functiune si mentenanta lucrarilor de instalatii electrice si curenti slabi. Asigura realizarea activitatilor conform planificarilor si termenelor trasate de coordonatorul de lucrare. Lucru in conditii de santier: interior, exterior, inaltime.

  • citeste si isi insuseste manualele echipamentelor de programare si utilizare;
  • citeşte şi interpretează schema electrică;
  • realizează si verifica legaturile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
  • realizeaza punerea in functiune, verificarea si mentenanta instalatiilor electrice si de curenti slabi efractie, control acces, supraveghere video, incendiu, date, voce, televiziune, audio, smart home;
  • instruieste utilizatorul final si face predarea sistemului catre beneficiar;
  • intocmeste raportul de lucru si foile de drum;
  • curatenie la sediu si la locul de munca in teren la sfarsitul zilei.

Cerinte:

  • permis conducere cat B;
  • nivel avansat de engleza atat scris cat si verbal;
  • absolvent facultate profil electric sau instalatii pentru constructii;
  • ANRE grad II A, B;
  • ARTS technician, inginer;
  • CISCO sau similar;
  • experienta relevanta in executie  proiecte instalatii electrice joasa tensiune;
  • cunoasterea normativelor de constructii, electricitate, detectie si stingere incendiu;;
  • cunoasterea standardelor de calitate din domeniul instalatiilor electrice
  • persoana organizata, meticuloasa.
  • disponibilitate la program prelungit si deplasare;

Oferta:

  • salariu motivant si bonusuri periodice de performanta si atingere a obiectivelor;

autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil, bonus de performanta.