Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Strada Bălteni, București

Se recruteaza si din

București

Inginer Proiectare Structuri de Rezistenta

Candidatul ideal:
Angajam inginer constructor pentru urmarire de santier si realizarea de proiecte in toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, PTh, DDE + CS ).
- capacitate de munca, coordonare, atentie la detalii si lucru sub presiune;
- disponibilitate la deplasari
- dorinta de a invata si de a evolua profesional

Cerinte:
- Buna cunoastere a programelor de proiectare (AUTOCAD, ETABS, SAP, RESPONSE, XTRACT,EDEVIZE, FTOOL, MATHCAD, Office respectiv programe de calcul dupa caz,etc.)
- Cunostinte bune de proiectare complexa, de la faza de concept pana la cea de detalii de executie si antemasuratori, liste de cantitati
- Absolvent studii superioare constructii, specializarea Constructii Civile Industriale si Agricole
- Cunostinte de legislatie in domeniu (legi, stasuri, normative, etc.)
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, disponibilitate pentru program prelungit

Descrierea jobului:
- Pachet salarial fix.
- Locul de munca in cadrul unei echipe dinamice.
- urmarire santier - coordoneaza executia lucrarilor si asigura suportul sefului de santier;
- verifica respectarea tehnologiei de executie si a normelor de calitate;
- intocmirea documentatiei tehnice necesare cartii constructiei;
- intocmire grafice de executie;
- intocmire atasamente si devize;

Descrierea companiei:
Compania in continua dezvoltare, ce are o un portofoliu de proiecte foarte divers de lucrari : locuinte, spatii de agrement, constructii de birouri, sportive, industriale, culturale, agrement, etc..