Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1600 €

Cerinte:

Absovent de electrotehnica, energetica, electronica, fizica sau mecanica;

Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
Aptitudini de comunicare si abilitati de relationare;
Cunoasterea limbii engleze (scris, citit, vorbit);
Cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

Buna cunoastere a programului Solid Works;
Capacitate de organizare si planificare;
Domiciliu in Iasi sau in alte judete;

Responsabilitati:

Emiterea ofertelor;
Asigura un flux informational eficient intre departamente;
Propune masuri de imbunatatire a activitatii;

Participarea la cursuri de pregatire profesionala.

Beneficii:

Nivelul salarial brut minim 1000 Euro;
Bonusuri si premii in fuctie de performanta;
Oportunitatea de a lucra intr-o companie stabilă cu perspectivă.

Descrierea companiei:  SC  Necom  SRL  Iasi

Firma specializata in domeniul productiei de echipamente electrice.