Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Se recruteaza si din

București

Studii: superioare tehnice inginer instalații aferente construcțiilor cu specializarea instalații termice, ventilații , sisteme pentru prevenirea si limitarea incendiilor

Operare PC: MS Office, Autocad, 2D, 3D

Experiența: minim 5 în proiectare instalaţii

- Cunoaşterea normativelor şi standardelor de proiectare în vigoare;

- Experienţă în activitatea de coordonare şi lucru în echipă;

- Limba engleza;

- Permis categoria B;

- Competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;

- Gândire și capacitate de analiză și sinteză;

- Discernământ și capacitatea de a rezolva problemele;

- Spirit de ordine si disciplina;

- Ușurință în comunicare;

- Corectitudine și loialitate față de firmă, flexibilitate;

Descrierea jobului:

-Proiectare soluţii complexe pentru sisteme de instalaţii in vederea intocmirii documentatiilor privind scenariul la incendii;

-Întocmirea devizelor de ofertă și elaborarea caietelor de sarcini pentru licitații;

-Centralizează documentaţia necesară avizării proiectelor intern şi la beneficiar;

-Raportează sefului ierarhic orice diferențe de cantități față de proiect, care apar pe parcursul executiei;

-Respectă deciziile în vigoare în ceea ce priveşte lucrul cu documente confidenţiale si secrete;

-Acordă asistenţă tehnică în locația beneficiarului sau pe şantier, dacă se solicită acest lucru;

-Verifică respectarea proiectului de către executant în virtutea legislaţiei în vigoare;

-Participă cu echipa de proiect la fazele determinante și verifică respectarea proiectului;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv

- Bonuri de masa

- Fidelizari la proiect

- Training in domeniu

-Reale sanse de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist