Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Studii tehnice superioare, Absolvent al Facultatii de Constructii Civile si Industriale, Universitatea Tehnica de Constructii.

Buna cunoastere a programelor: SAP si/sau ETAB, program de detaliere structurala 3D (Tekla/ Autodesk Advance Steel/ Strucad);

Cunostinte in domeniul fatadelor: pereti cortina - reprezinta un avantaj.
Capacitatea de a respecta termenele angajate si de a lucra in echipa.
Organizat, motivat si implicat.

Responsabilitati

Evaluarea ipotezelor si combinatiilor incarcarilor

Efectuarea calculului static si a dimensionarilor pentru lucrari de complexitate redusa/medie

Detalierea solutiilor constructive alese.

Oferta:

Salariu in functie de cunostinte.
Mediu de lucru profesionist, colectiv tanar, posibilitati de dezvoltare a carierei.

Posturi scoase la concurs: 1