Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Societate comercială cu activitate in domeniul proiectarii angajeaza urgent ingineri proiectanti structuri pentru constructii, cu experienta:

Cerinte obligatorii:

- cunostinte Rezistenta Materialelor

- studii superioare de specialitate (in curs sau finalizate)

- cunostinte middle/avansat Autocad și al programelor specifice specialității proprii (modelare 3D pentru arhitecți, respectiv programe de calcul pentru ingineri)

- punctualitate;

- capacitate de a lucra în echipa și de a se perfectiona

- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;

- elaborarea de planuri de detaliu pentru construcții;

- întocmirea documentațiilor necesare pentru obținerea avizelor și autorizațiilor;

- realizarea de relevee și planuri de amenajare, stereotomii și planuri tehnice;

Constituie avantaj:

- editare grafica în Corel Draw și Photoshop

- cunoasterea legislației de proiectare în vigoare

- Permis de conducere categoria B

- Studii superioare finalizate

- Cunostințe limba engleză

Descrierea jobului

Elaborarea documentatiilor de proiectare în toate fazele – studiu de fezabilitateDALI - studii de soluție, ilustrări de temă, prezentări 3D, etc.

Participarea la ședințe cu beneficiarii, proiectanții celorlalte specialități, vizite de șantier

Salariu atractiv, posibilitate de dezvoltare, mediu de lucru placut.