Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate sau ani terminali (Universitate Tehnica de Construcții – FCCIA sau Hidrotehnica)
Cunostințe de calcul structural
Deplasare la faze determinante pe santier (daca este cazul) – permis cat. B (reprezinta un avantaj)
Persoana studioasa, autodidacta, dornica de a face cariera in acest domeniu

Descrierea jobului

Cunoasterea programului Autocad 2D
Calcul structural in programe specifice (ETABS, SAP2000, GRAITEC DESIGN)
Cunoasterea unor programe de detaliere 3D (Advance Concrete, Advance Steel, Nemetschek. Tekla, etc) – reprezinta un avantaj

Va propunem
- pachet salarial motivant
- mediu de lucru placut
- posibilitate de crestere profesionala

Descrierea companiei

Societate cu capital privat ce are ca obiect de activitate proiectarea structurala in domeniul constructiilor civile si industriale.
Fiind specializati in proiectare de structura (atat constructii noi cat si consolidarea celor existente) lucram in stransa colaborare cu firme de arhitectura si instalatii pentru a reusi sa finalizam si proiecte de anvergura mai mare.