Inginer Proiectant Senior/Junior

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Nivel studii:

  • Absolvent(a) a Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole
  • Cunostinte ETABS
  • Cunostinte TEKLA (constituie un avantaj)
  • Cunostinte avansate Microsoft Office
  • Cunostinte ale principiilor de proiectare structura de rezistenta (legislatie si normele in vigoare)
  • Acuratete in estimarea si determinarea timpului de realizare  a proiectelor.

Descrierea jobului:

  • Realizeaza analize structurale pentru diverse proiecte;
  • Urmareste implementarea rezultatelor analizei structurale si supervizeaza dimensionarea elementelor structurii de rezistenta
  • Gestioneaza piesele scrise si piesele desenate realizate
  • Coordoneaza proiectele realizate cu celelalte discipline de profil
  • Realizeaza liste de cantitati pentru proiectele de rezistenta
  • Aduce in permanenta imbunatatiri la calitatea proiectelor realizate.

Oferim:

  • Salariu motivant si stabilitate din punct de vedere financiar
  • Pozitie pe termen lung intr-o companie serioasa
  • Mediu profesionist de lucru
  • Ocazie de dezvoltare profesionala.