Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Petroșani

Cerințe:

  • Absolvent al facultăților de arhitectură sau construcții
  • Disponibilitate de lucru full time
  • Bun cunoscător de Autocad și al programelor specifice specialității proprii (modelare 3D pentru arhitecți, respectiv programe de calcul pentru ingineri)
  • Calitati apreciate: abilitati de comunicare si relationare, seriozitare si implicare, eficienta si creativitate, spirit de echipă
  • Cautam persoane dornice să avanseze în carieră și să rămână în echipa noastră pe termen lung

Constituie un avantaj:

  • Cunoașterea legislației în construcții și a normelor tehnice și juridice necesare în procesul de proiectare

Descrierea jobului

  • Elaborarea documentatiilor de proiectare în toate fazele – studiu de fezabilitateDALI - studii de soluție, ilustrări de temă, prezentări 3D, etc.
  • Participarea la ședințe cu beneficiarii, proiectanții celorlalte specialități, vizite de șantier

Beneficii:

  • Îndrumare în vederea obținerii dreptului de semnatură (dacă se dorește)
  • Posibilitate de perfecționare profesională și oportunități de avansare
  • Salariu motivant și prime în funcție de performanțe
  • Portofoliu diversificat de proiecte
  • Colectiv tânăr și dinamic