Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Recrutam 1 Inginer Proiectant Naval pentru unul dintre clientii nostri, o importanta companie cu sediul in Mangalia.

  • Absolvent studii superioare în arhitectură navală;
  • Cunoaşterea soft-urilor NUPAS-CADMATIC, Aveva, Tribon, AutoCAD, pachetul Microsoft Office;
  • Cunoștințe tehnice specifice, experiență de minim 2 ani în domeniul construcțiilor navale si în proiectare 3D;
  • Cunoașterea avansată a limbii engleze (scris și vorbit).

Responsabilitati

  • Modelarea 3D a corpului navei și a sistemelor legate de nave și generarea informațiilor de producție pentru nave de croazieră, ROPAX și offshore
  • Utilizarea soft-urilor NUPAS-CADMATIC, AutoCad, ERP pentru realizarea proiectelor
  • Utilizarea documentației conceptuale, proiectare de bază și a documentației tehnice pentru dezvoltarea modelului 3D și a informațiilor de producție pentru proiectele sau componentele noi
  • Modelarea 3D, prototiparea şi testarea produselor
  • Oferirea de asistență tehnică departamentelor de producție
  • Comunicarea eficientă cu partenerii implicați în proiect (clienți, colegi, contractori)

Oferta

  • Salariu fix competitiv;
  • Tinchete de masa;
  • Prime de sarbatori;
  • Posibilitate reala de avansare in cariera;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?