Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

• Pregatirea, conceptia, realizarea si urmarirea documentatiei complete pentru produsele ce urmeaza a fi fabricate in uzina si lansate apoi in productie;
• Realizeaza cotatii de pret pentru produsele noi;
• Raspunde de gestiunea datelor tehnice in programul de gestiune: norme de consum, baza de timpi.

Cerinte:

• Absolventi de studii superioare tehnice ( in industria lemnului reprezinta un avantaj)
• Cunostiinte avansate in utilizarea calculatorului (MS Office),
Autocad (2D/ 3D) constituie avantaj;
• Capacitate de asimilare rapida a cunostiintelor, seriozitate, responsabil, organizat, dinamic, inititiativa si abilitati pentru rezolvarea problemelor;
• Limba franceza/ engleza constitituie un avantaj.

Beneficii:

• Salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de accidente si viata;
• Oportunitate de a lucra intr-o companie cu capital strain;
• Mediu dinamic, acces la programe de instruire si pregatire.