Acest job nu mai este activ.

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1500 €

Candidatul ideal:

– Facultatea de Inginerie Mecanica

– Experienta de minim 4 ani in domeniu

– Cunostinte Tool Cad Creo 3,Catia V5;Unigraphics NX 9;

– Engleza nivel avansat scris si vorbit

– Disponibilitate la deplasari in afara tarii

Descrierea jobului:

– Dezvoltarea produselor electro mecanice.

– Bune capacitati de invatare, proiectare, analiza.

– Experienta in proiectarea maselor plastice

– Tehnologie de asamblare

– Proiectare folosind 3D 2D

Responsabilitati:

– Proiectare mecanica, mecatronica, electromecanica

– Modelare Cad 3D, desen tehnic 2D, calcul preventiv de proiectare

– Responsabilitate si autonomie in gestionarea proiectelor

– Capacitati de problem-solving

– Bune capacitati de team-work

– Bune capacitati de organizatorice

Descrierea companiei

Veti beneficia de:

- Pachet salarial competitiv cu bonusuri bazate pe performanță și revizuiri anuale de performanță

- plan medical privat

- proiecte provocatoare și interesante și un mediu dinamic de lucru internațional cu mari oportunități de carieră

- activități de team-building - darts si campionate de fotbal - și evenimente sociale și ieșiri

- Activitati break-camere si o terasa de nivel superior

- Șansa de a întâlni și de a lucra în locațiile clienților noștri (Europa)