Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Sîntandrei

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Oradea, Arad, Timișoara

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare in domeniul tehnic, de preferinta in injectia de mase plastice
  • Experienta in proiectarea masinilor speciale, minim 2 ani
  • Experienta in stabilirea metodelor de lucru, minim 2 ani
  • Cunostinte de limba franceza/engleza la nivel conversational
  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de planificare, organizare, coordonare si control
  • Abilitati de rezolvare ale problemelor

DESCRIEREA POSTULUI

Proiectarea masinilor speciale

Industrializarea produselor noi

Punerea in aplicare si ameliorarea proceselor / definirea metodelor de operare

Realizarea / modificarea si actualizarea dosarelor tehnice

Definirea si aplicarea standardelor in atelier

Optimizarea fluxurilor si a spatiilor

Analiza eficientei operatiilor si a valorii adaugate

BENEFICII

Salariu motivant
Spor de fidelitate
Tichete de masa
Transport asigurat
Prime ocazionale
Concediu anual suplimentar