Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

17 Splaiul Independenței, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

800 €

Nivel cariera -  Entry level (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa jobului -  București, zona Unirii – Izvor

Cerinte:

  • Absolvent al Facultății de Instalații pentru Construcții (cerinta obligatorie);
  • Experienta in proiectare instalatii minim 1 an - ( cerinta obligatorie);
  • Cunoștințe avansate de AutoCAD;
  • Cunoșterea normativelor și standardelor de proiectare în vigoare;
  • Dornic de a performa în activitatea de proiectare;
  • Cunoștiinte  limba engleză, nivel mediu.

Responsabilități:

  • Stabilirea de  soluții pentru instalații Sanitare si HVAC pentru clădiri de birouri, hale industriale, clădiri rezidențiale și centre comerciale;
  • Intocmirea proiectelor de instalații  Sanitare si HVAC pentru toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, PT+DE);
  • Indeplinirea activităților  specifice de proiectare pentru instalații Sanitare și HVAC ( realizarea proiectelor în conformitate cu legislația, normativele și reglementările în vigoare) ;
  • Respectarea termenelor impuse de predare a proiectelor ;
  • Intocmire caiete de sarcini, memorii tehnice, breviare de calcul și antemăsurători;
  • Deplasari pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor (dacă este necesar).

Beneficii:

  • posibilitatea de a activa într-un mediu profesionist, cu o echipă tânără, implicată și dornică de dezvoltare;
  • bonusuri de realizare proiecte si target anual.