Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Constanța

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Cautam ingineri proiectanti de instalatii SANITARE.

Responsabilitatile postului:

• Realizarea documentatiei proiectelor de instalatii (parte scrisa si desenata).

• Participarea la discutii cu beneficiarii proiectelor realizate.
• Proiecteaza instalatii pentru fazele SF, DALI, DTAC, PTH, DDE.
• Relevee la instalatiile cladirilor existente in vederea realizarii expertizelor tehnice;
• Realizeaza memorii tehnice, breviare de calcul, scheme functionale etc;
• Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize, dispozitii de santier;
• Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale etc)
Cerinte:

• Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare.

Oferim:

Pachet salarial atractiv, bonusuri la trei luni. Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa. Oportunitati de dezvoltare a carierei.