Detalii loc de munca

Inginer proiectant instalatii PSI

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Salariu net pe luna
801 - 1001 €
Posturi disponibile
1

Salutari,

Suntem in cautarea unui nou coleg, proiectant instalatii, care sa se alature echipei, intr-un cadru comunicativ si stabil.

In cazul in care vrei o schimbare in bine a mediului de lucru sau vrei sa-ti imbunatatesti bagajul de cunostinte, te asteptam!

Sergiu S.

Asteptam un partener cu:

- Studii minime: inginer proiectare - instalatii sanitare + 2 ani experienta de profil similar;
- Bun cunoscator în utilizarea aplicatiilor: Autocad, Microsoft Office (Word, Excel);
- Cunoasterea normativelor de proiectare P118 din '99, P118/2 si partial - P118/3 si I7 din 2011;
- Capacitate organizatorica si punctualitate;
- Dispus la deplasari ocazionale in tara, cu avionul (Bucuresti - Timisoara - Sibiu - Iasi);
- Permis Categoria B;

Responsabilitati:

-Proiectarea instalatiilor de siguranta cu rol de securitate la incendiu, in AutoCad, cf. normativ privind securitatea la incendiu a constructiilor, Partea a II-a - Instalatii de stingere, indicativ P118/2 si PCapitolul Desfumare

* Instalatii Hidranti interiori si exteriori;
* Instalatii Sprinklere;
* Statii de pompare;
* Instalatii Desfumare;

- Coordonare proiectare cu celelalte specialitati (Arhitectura si Instalatii), asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
- Project management si urmarirea proiectelor;
- Interactiune cu beneficiarii;
- Interactiune cu colaboratorii;

Posturi disponibile: 1 - Bucuresti;
Disponibilitate: imediata;
Mediu de lucru echilibrat si stabil;

Alte beneficii: Telefon; Laptop; Deconturi deplasari;
Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu office placut, intr-o echipa tanara si prietenoasa, cu experienta;

Posturi disponibile: 1 - Bucuresti / adiacent;

Beneficii: Telefon; Laptop; Deconturi deplasari;

SERVSTING este o companie cu peste 19 ani de experienta. Activam la nivel national si furnizam soluţii personalizate in functie de nevoile beneficiarilor, avand drept scop incadrarea in legislatia si normelor in vigoare, cat si si eficientizarea bugetului investitional.

Beneficii acordate

Dezvoltare
Team-building
Traininguri de specializare
Financiar
Prime de sarbatori
Conditii de lucru
Birouri/scaune ergonomice
Telefon mobil
Laptop