Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice finalizate
  • Experienta minim 5 an in proiectare instalatiilor electrice
  • Cunostinte solide de Autocad, Dialux, alte programe de proiectare
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Atentie la detalii;
  • Autorizatie ANRE grad II A

Responsabilitati:

  • Intocmirea proiectelor tehnice pentru instalatii electrice;
  • Intocmirea de memorii tehnice, breviare de calcul, caiete de sarcini, fișe tehnice, liste de cantități, scheme funcționale
  • Intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea autorizatiei de constructie;
  • Pregatirea documentatiei tiparite pentru predarea proiectelor;
  • Verificarea executiei proiectului pe parcursul desfasurarii lucrarilor
  • Mentine relatia cu beneficiarul proiectului, ceilalti proiectanti implicati, departamentul executie si verificator;
  • coordoneaza instalatiile electrice cu celelalte specialitati.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv,
  • Posibilitati reale de dezvoltare si lucru in proiecte de anvergura.

  • Interviu online
  • Care a fost cel mai important proiect la care ati lucrat?
  • In ce proportie corespundeti cerintelor din anunt?
  • De cand ati fi disponibil sa incepeti lucrul?