Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal

- Are cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor in constructii;
- Are studii superioare de profil tehnic (instalatii);
- Are cunostinte bune Autocad 2D, DIALux;
- Are cunostinte foarte bune de utilizare PC (pachet Microsoft Office) ;
- Are abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Lucreaza in echipa si solicita informatii pentru coordonarea cu celelalte specialitati;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intocmirea proiectelor tehnice pentru instalatii sanitare, electrice si termice;
- Intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea autorizatiei de construictie;
- Pregatirea documentatiei tiparite pentru predarea proiectelor;
- Respectarea termenelor de predare stabilite in functie de prioritatea proiectelor;

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.

Descrierea companiei

Principiul de baza al activitatii Biroului nostru de Arhitectura il constituie profesionalismul bazat pe o echipa tanara, formata din arhitecti, urbanisti, ingineri structuristi si ingineri de instalatii, cu pregatire de lunga durata specializata. Compania raspunde cu succes cerintelor unei piete dinamice. Astfel, echipa ACON DESIGN PM ofera servicii de proiectare in arhitectura, structura, design interior, urbanism si instalatii.