Inginer proiectant instalatii

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal
Experienta in proiectare instalatii HVAC si sanitare
Studii superioare tehnice finalizate (de preferat instalatii)
Bune cunostinte de AutoCAD
Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
Este familiarizat cu echipamente si furnizori de echipamente pentru instalatii HVAC
Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate.
Descrierea jobului
Stabileste solutii pentru instalatii la cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale.
Intocmeste si coordoneaza proiecte in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse
Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor ;
Intocmirea antemasuratorilor si a listelor de cantitati ;
Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor ;
Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor.
Salariu motivant pe baza pregatirii si experientei
Acces la cursuri de formare profesionala
Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura in tara si strainatate.
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.