Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru clientul sau, o companie multinationala din domeniul serviciilor si utilitatilor, leoHR recruteaza :

Inginer proiectant instalatii

Responsabilitati:

Produce documente grafice in 2D si 3D si alte documente de studii (liste de echipamente, liste de linii, izometrii, specificatii de echipamente, etc), plecand de la documentatia tehnica incredintata ;
Respecta termenele de predare stabilite;
Se asigura de coerenta documentelor intocmite (elemente grafice, liste de echipamente, liste de linii, etc) si conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne ;
Inregistreaza in lista de documente a proiectului, planurile si documentele produse, si asigura trasabilitatea acestora ;
Participa la reuniunile de coordonare pe proiect, atunci cand este solicitat ;
Vegheaza la economia resurselor in proiectele in care este implicat, atat pentru beneficiarul proiectului, cat si pentru compania din care face parte;
Constituie si gestioneaza baza de date tehnice;
Urmareste evolutiile tehnice si reglementarile in domeniu;
Pregateste si pune in forma documente si/sau prezentari.

Candidatul ideal:

Studii superioare tehnice
Cunostinte avansate de AutoCAD
Experienta in proiectare
Limba Engleza – nivel mediu. Limba Franceza constituie avantaj.

Beneficii:

Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti;