Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

. Bemel AG . isi mareste echipa!
Suntem un birou de proiectare constituit din tineri arhitecti si ingineri cu o larga viziune, inspirati de clientii nostri. Alatura-te echipei noastre!
Angajam:

INGINER INSTALATII

Profil cautat :
- Absolvent al Facultatii de Inginerie a Instalatiilor (.) din
cadrul UTCB

Descrierea postului :
- Responsabilitatile postului implica intocmirea la nivel DTAC
si PT a proiectelor de instalatii care sa cuprinda atat parti scrise
cat si desenate.
- Executarea etapelor de proiectare, respectând cerinţele din
tema generală şi temele de specialitate.
- Documentarea asupra cerințelor impuse prin tema de
proiectare.
- Acordarea de asistenţă tehnică pe parcursul execuţiei.

Cerintele postului :
- Cunostinte in desen 2D in AUTOCAD : obligatoriu,
- O prima experienta in domeniul instalatiilor termice, HVAC,
sanitare, electrice, semnalizare si stingere a incendiilor, ideal
1-2 ani de experienta in proiectare.
- Studii de specialitate : Universitatea Tehnica de Constructii - Facultatea de Instalatii

Beneficii :
- Salariu motivant in functie de competenta si munca desfasurata.
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata.
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de
anvergura.
- Dezvoltarea profesionala intr-un mediu de lucru dinamic si placut.

Daca stii ca intrunesti aceste conditii si vrei sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa trimiti CV-ul la adresa sau poti aplica aici. Doar candidatii selectati vor fi contactati.