Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Inginer proiectant instalatii

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Salariu net pe luna
700 - 1200 €
Posturi disponibile
2

Cerinte:

-Studii superioare in domeniul instalatiilor pentru constructii (instalatii sanitare, HVAC, gaz, prevenire si stingere incendiu, instalatii electrice);

-Cunostinte la nivel avansat de operare AutoCAD, REVIT si MS Office (Excel, Word) ;

- Cunoscator de nivel avansat al limbii engleze

-Minim 2 ani experienta in proiectarea instalatiilor pentru constructii (instalatii sanitare, HVAC, gaz, prevenire si stingere incendiu);

-Abilitati de organizare si planificare a activitatii cu respectarea termenlor

- Capacitate de adaptare la schimbare, rezistenta la stress

Descrierea jobului:

-Realizeaza proiecte de instalatii sanitare, HVAC, gaz, prevenire si stingere incendiu, instalatii electrice;

-Dimensioneaza instalatiile aferente proiectului;

-Intocmeste documentatia tehnica necesara, inclusive cartea constructiei ;

-Analizeaza si verifica proiectul;

-Preda si sustine proiectul in fata clientilor;

-Ofera asistenta tehnica pe parcursul executiei proiectului si realizeaza modificarile de rigoare ;

-Colaboreaza cu departamentele companiei pentru realizarea activitatii;