Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Studii superioare tehnice (Instalatii in Constructii); experienta ca inginer in proiectarea sistemelor HVAC de minim 2 ani constituie avantaj. Cunostinte avansate desen tehnic, operare PC (Word, Excel,in Autocad)
Cunoasterea obligatorie in dimensionarea instalatiilor de incalzire,racire si centrale termice.
• Cunostinte (Engleza - nivel mediu)
• Atentie la detalii, spirit de initiativa
• Abilitati de comunicare

• persoana organizata, capabila de a respecta termene limita

• capaciatate de analiza si sinteza.

Atributii /Responsabilități:
•Intocmeste proiecte de instalatii la toate fazele de proiectare (SF, DTAC, DTh, DE, AS BUILT).
•Centralizeaza documentatia necesara avizarii/verificarii proiectelor
•Verifica impreuna cu Project Managerii integrabilitatea in practica a proiectelor

Beneficii:
- se ofera un mediu de lucru in cadrul unei echipe tinere.
- oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura.
- salariu motivant in functie de responsabilitati
- specializari si cursuri