Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Studii superioare,UTCB (FCCIA)
- Experienta de minim 3 luni in proiectare contructii de beton armat
- Cunostinte solide in utilizarea urmatoarelor programe: Autocad, MsOffice
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Onestitate, ambitie si dorinta de performanta
- Atentie la detalii

Descrierea jobului

- Realizare proiecte de rezistenta : studiere tema de proiectare, propunere structura, calcul structural conform normativelor in vigoare, intocmire documentatie pentru DTAC/PT/DE, verificare planuri.
- Urmarire santier(unde este cazul)
- Calcul structural in programe specifice (ETABS, SAP2000, GRAITEC DESIGN)
- Cunostinte solide Autocad 2D
- Mediu de lucru placut
- Posibilitate de crestere profesionala

Descrierea companiei

Suntem o companie cu un colectiv tanar si ambitios, cu o bogata experienta in proiectare si un portofoliu insemnat de clienti.
Oferim sustenabilitate financiara si perspective serioase de dezvoltare pe termen lung.