Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Galați

Se recruteaza si din

Iași, Constanța, Chișinău, București

Descrierea postului:
Postul presupune activităţi de întocmire a documentaţiei tehnice, detalii de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători în domeniul proiectării construcţiilor civile, industriale şi agricole.

Atribuţii şi responsabilităţi:
- Întocmirea documentaţiilor tehnice, a detaliilor de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători.

Cerinţe:
- Absolvent al Facultatii Tehnice secţia Construcţii Civile, Industriale şi Agricole;
- Cunoştinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip autocad, Graitec, axis etc.;
- Bune cunoştinţe de limbă engleză – scris, citit, vorbit.

Abilităţi şi aptitudini necesare:
- Capacitatea de a lucra organizat cu termene limită;
- Seriozitate, orientarea spre rezultate şi dorinţa de perfecţionare în domeniul proiectării;
- Abilităţi de comunicare şi organizare;
- Spirit de echipă, deschidere spre schimbare. Ofertă (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără cu perspective;
- Oportunităţi de evoluţie şi dezvoltare profesională;
- Oportunitatea de a fi implicat în proiecte de dimensiuni importante;