Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

CERINTE :

- ABSOLVENT AL FACULTĂȚII DE CONSTRUCTII CIVILE, INDUSTRIALE SI AGRICOLE
- EXPERIENTA IN PROIECTARE – CONCEPT SI CALCUL STRUCTURAL, IN TOATE FAZE DE PROIECTARE (SF, DALI, DTAC, PT, CS, DE)

RESPONSABILITATI :

- DEZVOLTAREA CONCEPTULUI SI A CALCULULUI STRUCTURAL SI REDACTAREA PARTILOR SCRISE SI DESENATE, PENTRU PROIECTELE DESFASURATE IN COMPANIE.
- GESTIONAREA RELATIEI DIN PUNCT DE VEDERE TEHNIC CU BENEFICIARUL, ECHIPA DE PROIECT SI EXECUTANT.
- ASISTENTA TEHNICA PE SANTIER.

SE OFERĂ :

- ECHIPA DE LUCRU TANARA SI DINAMICA, IN CADRUL UNEI FIRMEI IN EXPANSIUNE
- DEZVOLTARE PROFESIONALA PRIN PARTICIPAREA LA PROIECTE COMPLEXE
- PACHET SALARIAL MOTIVANT SI BONUSURI IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI REALIZARI / REZULTATE.

DESCRIEREA COMPANIEI :

SUNTEM O SOCIETATE INFIINȚATĂ ÎN ANUL, FILIALA A UNEI FIRMEI SPANIOLE, AVÂND CA DOMENIU DE ACTIVITATE PROIECTARE SI MANAGEMENT IN CONSTRUCTII SI DEZVOLTARI IMOBILIARE (IN BUCURESTI SI CONSTANTA).

ACTIVITĂȚILE DESFĂȘURATE SE ÎNCADREAZĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIILOR, ÎN CARE INTRA ATÂT CLĂDIRILE CU DISTINCTE DESTINAȚII: BIROURI, REZIDENȚIALE, ADMINISTRATIVE, HALE INDUSTRIALE ETC., CÂT ȘI PROIECTARE URBANĂ ȘI EDILITARĂ: REȚELE DE UTILITĂȚI (APĂ, CANALIZARE ȘI STAȚII DE EPURARE, ILUMINAT PUBLIC ETC.), DRUMURI ȘI PLATFORME, INSTALAȚII PENTRU GENERAREA DE ENERGIE VERDE (SOLARĂ, EOLIANĂ).