Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Brăila; Galați; Focșani; Târgoviște; Buzău

Candidatul ideal

- absolventi ai Facultatii Energetica / Electrotehnica (cu studii superioare de lunga durata / licenta si master);
- autorizare ANRE: minim grad III A;
- atestate ANRE / alte atestate / certificari in domeniul aplicatiilor informatice utilizate in activitatea de proiectare.
- experienta in activitatea de proiectare

Descrierea jobului

- elaborare si avizare lucrări de proiectare instalatii de distributie a energiei electrice
- locul de munca este in cadrul sucursalelor SDEE Muntenia Nord SA si anume in: Ploiesti, Braila, Buzau, Focsani, Galati, Targoviste
- precizam faptul ca licenta de distributie, in baza careia SDEE Muntenia Nord SA isi desfasoara activitatea stipuleaza faptul ca personalul angajat al societatii “are obligatia sa nu presteze activitati de proiectare, verificare de proiecte, executare ori operare de instalatii electrice pentru utilizatori sau viitori utilizatori ai retelei de distributie, direct ori prin intermediul unor operatori economici”, in reteaua de distributie a operatorului