Detalii loc de munca

Inginer proiectant Apa Canal

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Salariu net pe luna
400 - 700 €
Posturi disponibile
1

PRO TOBY își mărește echipa! Suntem în căutare de oameni faini care să se alăture echipei noastre tânără și dinamică.

Iată așteptările noastre și beneficiile tale

Responsabilități principale:

  • Participǎ la elaborarea Studiului de Fezabilitate si a aplicaţiilor de finanţare pentru accesarea fondurilor europene ;
  • Elaborează memoriul tehnic de specialitate, breviarele de calcul si partea economică specifică;
  • Răspunde de asigurarea calitǎţii documentelor (piese scrise și piese desenate) din punct de vedere tehnic pe domeniul său de specialitate;
  • Participǎ la elaborarea Proiectului Tehnic și a Caietelor de Sarcini; Participǎ la elaborarea Documentatiilor de atribuire pentru contractele de lucrǎri;
  • Sprijin acordat pe perioada desfașurǎrii procedurilor de achiziţii publice conform OUG și pe perioada derulǎrii contractelor.
  • Sprijin acordat pentru asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata executiei lucrarilor de constructii.

Cerințe:

  • Studii superioare absolvite cu diplomǎ de licenţǎ (Facultatea de Hidrotehnica / Facultatea de Constructii si Instalatii) intr-un domeniu relevant pentru ocuparea postului;
  • Minimum 3 ani experienţǎ profesională generală;
  • Minimum 2 ani experienţǎ specifică ȋn proiectarea reţelelor de alimentare cu apă şi canalizare;
  • Cunoştinte de lucru cu soft-urile AUTOCAD - nivel mediu/avansat, URBANO, EPANET;
  • Cunoasterea standardelor si a normativelor aflate in vigoare, precum si a legislatiei in domeniu;
  • Capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca;
  • Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare, orientare către client;
  • Disponibilitate deplasǎri.
  • Permis de conducere – Cat B.

Beneficii oferite:

Salariu fix atractiv, negociabil / posibilitate acordare bonusuri!

Integrarea într-un mediu de lucru plăcut şi confortabil.

O echipă profesionistă și tânără care să te sprijine.

Hai să ne cunoști!

 CV-urile se pot depune si la sediul companiei, in Calea Chisinaului , cladirea Centro.