Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

Absolvent de studii tehnice - Facultatea de instalatii
- Cunostiinte - nivel avansat MS Office / ACAD
- Abilitati de planificare si organizare
- Experienta in proiectarea instalatiilor frigorifice si de ventilatie constituie avantaj, dar nu se limiteaza la acest lucru
- Spirit de echipa
- Abilitati de comunicare, flexibilitate
- Cunostiinte de normative, legislatie in domeniu

Descrierea jobului

- pregatirea documentatiei tehnice de proiect;
- realizarea de studii de fezabilitate (), proiect tehnic () si detalii de executie () in domeniul instalatiilor frigorifice si de ventilatie;
- gestionarea diverselor proiecte si urmarirea derularii proiectelor;
- pregatirea instructiunilor de utilizare si intretinere a instalatiilor/echipamentelor montate;
Totalitatea responsabilitatilor sunt descrise amanuntit, in mod limitativ, in fisa postului anexa la CIM.