Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

ENEX PROIECT ORADEA angajeaza:

Inginer proiectant full time pe perioada nedeterminata, în domeniile de activitate: constructii civile si constructii de masini.

Enex cauta persoane cu un curriculum adecvat, care sunt motivate, orientate spre echipa, constiincioase, flexibile, dinamice, capabile de a construi relatii interfunctionale și determinate să concureze într-un mediu multicultural în continuă evoluție, unde înțelegerea și respectul pentru culturile diverselor natiuni este un factor câștigător.

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul constructiilor civile si industriale sau constructii mecanice;
- cunostinte programe AutoCAD, Advance Steel;
- disponibilitate pentru deplasare in strainatate;
- constituie avantaj cunostinte de limba engleza si/sau germană.

Responsabilitati:
- preluarea si analiza documentatiei tehnice primite de la client;
- elaborarea modelelor 3D si intocmirea desenelor de executie conform cerintelor clientului;
- colaborarea cu colegii de echipa si clientii pe parcursul dezvoltarii proiectului in scopul satisfacerii cerintelor acestora.

Oferim:
- training intern;
- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura;
- oportunitati pentru schimb de experienta si dezvoltare personala;
- program flexibil;
- salariu motivant;
- mediul de lucru prietenos, stabilitate;
- biroul amplasat in zona semicentrala a orasului.

La Enex gasiti un grup de profesionisti orientat spre echipa, unde fiecare succes este impartasit si depasit. Alaturati-va noua si veti avea șansa de a va exprima abilitățile într-un mediu meritocratic și internaț

Vino sa te convingi si sa-ti construiesti cariera alaturi de noi! Asteptam CV-ul tau!