Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Buzău

Se recruteaza si din

Buzău

  • Profilul candidatului:

  • Absolvent Politehnica sau  Facultatea de Instalatii;
  • experienta in domeniu minim 2 ani;
  • Cunostinte bune de Autocad, Catia, Microsoft Office;
  • Limba engleza sau franceza – nivel mediu;
  • Spirit de echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
  • Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate la vizite pe santier.

  • Desfasurarea activitatilor specifice de realizare a proiectelor de instalare a echipamentelor in vederea dimensionarii corecte a caracteristicilor tehnice a acestora si realizarii calculatiei de cost.
  • Responsabilitati:
    . Elaboreaza oferte: analizeaza cererile clientilor, efectueaza calculele necesare si stabiliteste materialele si utilajele care vor fi cuprinse in oferta;
    . Realizeaza cataloagele de preturi pe produse daca este cazul
    . Comunica telefonic, la solicitarea clientilor, date si caracteristici tehnice ale diverselor echipamente;
    . Realizeaza proiecte de instalare: studiaza planurile de arhitectura si gaseste solutia optima pentru realizarea instalatiilor;
    . Stabileste echipamentele, dimensioneaza instalatiile si efectueaza desenele si proiectele de executie;
    . Verifica realizarea lucrarilor de montaj, atunci cand gradul de complexitate al lucrarii este ridicat;