Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- Absolvent(a) a Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole;
- Engleza (nivel avansat/mediu);
- Cunostinte in utilizarea unui program de element finit;
- Cunostinte Microsoft Office;
- Cunostinte Autocad 2D (Autocad 3D constituie un avantaj);
- Cunostinte ale principiilor de proiectare structurala de rezistenta (legislatie si normele in vigoare).

Descrierea jobului

- Realizarea de analize structurale pentru diverse proiecte internationale in domeniul telecomunicatiilor;
- Gasirea de solutii de ranforsare pentru structuri existente depasite din punct de vedere al capacitatii;
- Aplicarea normativelor in vigoare pentru tara in care se desfasoara proiectul si a cerintelor de calitate;
- Suport tehnic managerilor de proiect;
- Participarea la programe de dezvoltare/pregatire pentru solutii specifice industriei/cerintelor pietei.

Oferim:

- Salariu motivant si stabilitate din punct de vedere financiar;
- Oportunitatea de a fi implicat in mod direct in proiecte internationale si nationale;
- Training si suport tehnic in vederea dezvoltarii profesionale;
- Pozitie pe termen lung intr-o companie serioasa;
- Posibilitate de promovare bazata pe nivelul de performanta;
- Mediu de lucru deschis si profesionist.