Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

PE CINE CAUTAM:

absolvent sau student in an terminal la facultate/master -  UTCB Facultatea de Inginerie a Instalatiilor CERINTA OBLIGATORIE

- inginer instalatii ventilare climatizare - spitale;

- inginer instalatii fluide tehnologice ( gaze medicale );

- inginer instalatii electrice.

Responsabilităţi:

- Realizează proiecte de instalaţii pentru construcţii:

- Dimensionează instalaţiile aferente proiectului;

- Întocmeşte documentaţia tehnică necesară pentru fiecare faza de proiect; (Memorii tehnice, caiete de sarcini, liste de cantitati)

-  Analizează şi verifică proiectul pentru a se asigura de corectitudinea sa;
- Predă şi susţine proiectele in fata verificatorilor de proiect/avizatori/beneficiari;
- Oferă asistenţa tehnică pe parcursul execuţiei proiectului şi realizează modificările de rigoare;

Cerinţe
- Studii superioare – - Facultatea de Inginerie a Instalatiilor - CERINTA OBLIGATORIE

- Cunoasterea legislatiei din domeniul proiectarii ;
- Cunoştinţe la nivel avansat de operare AutoCAD şi MS Office (Excel, Word);

- Cunostinte soft proiectare 3D
- Capacitatea de a finaliza proiectele în termenele alocate;
- Atenţie la detalii;
- Rezistenţă la stres, capacitatea de a lucra cu termene limită şi pe mai multe proiecte în paralel;
- Lucru in echipa ;
- Spirit de organizare;

Daca, dupa cele trei luni de proba, te vei alatura ca membru oficial al echipei noastre, vom avea nevoie de toata dedicarea ta program full sa fii sigur ca studiile iti permit sa ne fii alaturi 8h/zi si dupa cele trei luni.

Pentru ca vrem sa te ajutam sa te adaptezi cat mai repede, vei avea un mentor care te va ghida in proiectele tale in primele trei luni.

Se ofera:

Pachet salarial atractiv ( dupa sustinerea interviului, candidatul va primi o oferta financiara )