Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Candidatul ideal:

Studii superioare cu profil tehnic;
Abilitati de comunicare;
Cunoasterea programelor de proiectare AUTOCAD, Corel, IMOS.
Cunoasterea limbii engleze;
Experienta minim trei ani intr-un post de proiectare.

  Descrierea jobului:

Elaboreaza proiecte oferta/proiecte de executie in baza comenzilor oferta/comenzilor ferme, sau a schitelor de design aprobate;
Solicita informatii suplimentare, daca este necesar, in vederea stabilirii solutiilor optime;
Consiliaza coordonatorul productie/montaj sau sefii de sectii, pe parcursul procesului de fabricatie;
Participa la intalnirile dintre reprezentantul vanzari si client, daca este necesar, pentru a asigura suportul tehnic la configurarea produselor;
Participa la masuratori, pentru stabilirea caracteristicilor dimensionale ale produselor.

Descrierea companiei:

Companie romaneasca de productie publicitara, cu activitati in domeniul fabricarii de structuri metalice si parti componente ale acestora.