Inginer Productie - Panificatie/Patiserie

inginer productie - panificatie - patiserie

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ighiu

Se recruteaza si din

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Brașov, Sibiu, Alba Iulia, Bistrița

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1200 €

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare (TPPA un avantaj)
- cunostinte operare PC;
- Independenta si incredere in sine;
- Persoana energica;
- Flexibiliate;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati in lucrul cu subordonati: coordonare, motivare, gestionare conflicte
- Disponibilitate la program in ture;
- Limba engleza (un avantaj)
- Corectitudine, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate;
- urmareste respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe intreg procesul tehnologic si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar;
- urmareste aprovizionarea sectiei cu materiile prime necesare procesului de productie;
- urmareste zilnic consumul de materii prime, materiale si incadrarea in consumul specific normat;
- analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii;
- urmareste procedurile tehnologice (retete, flux tehnologic) pentru fabricarea diverselor produse;
- raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;

SE OFERA :

- Salariu lunar
- Bonuri de masa
- Masina de servici

-Cazare

Descrierea companiei

Companie cu capital integral românesc specialiazata in productia preparatelor si semipreparatelor din carne si a produselor de panificatie situata in Comuna Ighiu, Jud. Alba (aproximativ 10 km de Alba Iulia).