Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Activitatea se desfasoara la Hala de productie situata in Comuna Giroc
Program: L-V 8 ore

 Cerinte:
- Experienta in domeniu
- Cunostinte PC - Autocad / programe de proiectare
- Permis categoria B
- Seriozitate
- Punctualitate

Responsabilitati:
- Intocmirea de oferte de pret in concordanta cu solicitarile clientului
- Realizeaza propunerile de amenajare cu fier
- Intocmeste proiectul complet pentru productie (desene detaliate ale componentelor din fier, nomenclatoare de repere si accesorii, optimizari si bonuri de conusm)
- Intocmeste fisele pentru aprovizionarea cu materialele necesare realizarii proiectului lansat in productie
- Urmareste proiectele in productie
- Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor

Cerinte:
Studii medii/studii superioare
Abilitatea de a gandi si implementa un concept functional, ergonomic si fiabil
Adaptare la nevoile clientului si rezolvarea problemelor, orientare spre obtinere de rezultate
Abilitati de planificare si organizare, atentie mare la detalii
Abilitati de comunicare si negociere, bune abilitati de relationare cu clientii si colegii
Responsabilitate, dinamism si spirit de echipa, creativitate

Oferta:
Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara, motivata, dinamica si in continua dezvoltare
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala