Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Pitești; București

INGINER PRODUCTIE

Cerințe:

  •   studii superioare în domeniu
  •   cunoștințe tehnice excelente
  •   cunoașterea programelor Microsoft Office, (AutoCad, Inventor constitue un plus).
  •   cunoașterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
  •   capacitate de analiză și sinteză
  •   abilități de comunicare și lucru în echipă
  •   creativitate, ingeniozitate, flexibilitate în gândire
  •   eficiență în organizarea activității

Responsabilități:

  •   coordonează echipa de operatori pentru realizarea producției în cele mai bune condiții de calitate și protecția muncii
  •   cunoaște și controleză procesul de fabricație pentru obținerea nivelului de calitate prescris
  •   acționează în direcția dotării producției cu mijloacele necesare producției
  •   generează prezentări, rapoarte și planificări de proiecte în PowerPoint, Excel și Word
  • sa urmareasca structura SAP a modelelor care se asambleaza pe banda de productie
  •   oferă consultanţă tehnică şi participă la elaborarea procedurilor tehnice de execuţie pentru proiectele aflate în lucru

Beneficii:

  •   mediu de lucru tânăr și competitiv
  •   suport continuu pentru creșterea profesională
  •   contract de muncă pe perioada nedeterminată

Se asigura transportul pentru candidatii din Bucuresti.