Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza procesele logistice pentru standardizarea la nivel de Supply Chain;
  • Evalueaza procesele pentru identificarea mijloacelor de ameliorare;
  • Controleaza planurile de actiune pentru atingerea standardelor stabilite;
  • Redacteaza specificatiile functionale si valideaza evolutiile aplicatiilor informatice, in limita responsabilitatii, pentru a alinia Sistemele Informationale si procesele meserie operationale;
  • Formeaza utilizatorii, asigurand cresterea in competenta a meseriilor.

Candidatul ideal:

  • Absolvent al unei institutii de invatamant superior, cu specializare in domeniul economic sau inginerie;
  • Experienta de min. 2-3 ani in Logistica/Programare ateliere fabricatie va fi cu siguranta un avantaj, alaturi de cunostintele specifice de conceptie procese;
  • Competente lingvistice: engleza -nivel mediu/avansat, franceza -nivel mediu/avansat;
  • Competente bune MS Office (Excel, Power Point, Word);
  • Disponibilitate pentru misiuni, urmarind perimetrul de responsabilitate definit;
  • Aptitudinile personale: capacitate de analiza si sinteza, autonomie, lucru in echipa, organizare si planificare a activitatilor, flexibilitate, capacitate de lucru in transvers, initiative, creativitate in gasirea de noi solutii, focusare pe rezultate.