Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati  ale postului:

  • Controleaza si monitorizeaza procesele de productie in scopul cresterii productivitatii;
  • Planifica si urmareste in derulare implementarea diferitelor faze ale proiectului urmarind procedurile de lucru ale societatii;
  • Realizeaza analize de timp si executa balansarea liniilor de productie;
  • Dezvolta instrumente pentru a ajuta muncitorul sa evite greselile;
  • Executa FMEA la produsele noi si-l actualizeaza la cele existente;
  • Investigheaza problemele de inginerie tehnica pentru a determina cauza primara a erorilor de productie si face recomandari pentru corectarea si rezolvarea problemelor;
  • Creeaza si se asigura ca toate operatiunile din flux au documentele necesare inclusiv procedurile si instructiunile de lucru standard;
  • Defineste si construieste linia de productie in concordanta cu standardele;
  • Sprijina un mediu de lucru unde imbunatatirea continua face parte din activitatea de zi cu zi;
  • Acorda asistenta echipei de fabricatie pe parcursul fazelor intiale de productie pana la predarea completa a proiectului catre echipa de fabricatie;

Principalele cerinte dpdv tehnic:

      • Studii superioare tehnice (de preferat mecanica sau electromecanica);
      • Experienta de minim 3 ani intr-un mediu de productie;
      • Experienta pe o pozitie similara si intr-o firma multinationala constituie un avantaj;
      • Bune abilitati de intelegere / nterpretare a desenelor tehnice.
      • Reprezinta un avantaj experienta in confectiii metalice;
      • Cunoştinţe medii de limba engleza, scris şi vorbit;
      • Bune cunoştinţe de operare PC-pachetul Office si Autocad.

    Principalele cerinte dpdv profil personal:

      • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor;
      • Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
      • Capacitate de analiza;
      • Initiativa si orientare spre invatare;
      • Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitati

    Departamentul in care este incadrata pozitia: Inginerie

    Raportare directa catre: Director Inginerie

    Personal in subordine: nu exista

    Oferta:

      • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, transport decontat; prime de Paste, Craciun, vacanta vara);
      • Training-uri specifice functiei;
      • Lucrul intr-o companie multinationala la standarde internationale.

    ATENTIE: JOB-UL ESTE LOCAT LA FABRICA DIN HUNEDOARA!