Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte

- Studii Superioare Tehnice (Mecanica, Automatizari si Calculatoare, Electrica si Electrotehnica)

- Cunostinte de programare ( avantaj in cunoasterea PLC Siemens S7, Tia Portal)

- Cunostinte de MS Office

- cunostinte de electrica, senzoristicai pneumatica

- Cunostinte Limba Engleza mediu/avansat

- Experienta in domeniu/zona de productie constituie avantaj

- Proactivitate, implicare, initiativa

Responsabilitati:

- crearea si dezvoltare de solutii pentru imbunatatirea si automatizarea procesului de productie

- programare PLC si back-up programe PLC si documentatie pe server

cooperare cu departamentele de mentenanta si proces, pentru implementarea imbunatatirilor

continua monitorizare si imbunatatire a solutiilor dezvoltate in zona de productie in acord cu obiectivele si indicatorii definiti

Avantaje:

- Pachet de compensatii si beneficii atractiv

- Card privat de sanatate

- Tichete de masa

- Mediu de lucru placut

- Flexibilitate in implementarea ideilor

- Dezvoltare personala si profesionala